tivimatelogo

TiviMate IPTV Player  Kurulum Rehberi

TiviMate IPTV Player kurulum rehberimiz sayesinde Fire Stick ve Fire TV’lerin yanı sıra Android TV OS/Google TV OS sistemine sahip aygıtlarınız için tivimate iptv nasıl kurulur gibi sorularınıza cevap bulup kolayca tivimate iptv player kurulumu yapabileceksiniz.

1-) Öncelikle cihazınızın uygulama mağazasından TiviMate IPTV’yi indirin. Uygulamaya girdiğinizde alttaki resimde olduğu gibi bir ekranla karşılaşacağız.

tivimategiris

2-) Şimdi “Add Playlist” butonuna tıklayarak Petra TV tarafından size sağlanan üyelik bilgilerinizi TV’nize yükleme aşamasına geçin.

3-) Bu aşamada alttaki resime benzer bir ekranla karşılaşacağız.

tivimate1

4-) “Xtream Codes Login” seçeneğine tıkladığımızda ise karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır, Petra TV tarafından sağlanan üyelik bilgilerinizle istenen yerleri doldurun.

tivimate2

5-) Tüm bu bilgileri eksiksiz ve hatasız girip “next” dedikten sonra cihazınızdan Petra TV kanal listesine erişebilirsiniz.

tivimate3

 

Uyarı: TiviMate IPTV Player ücretli bir uygulamadır, uygulamanın tüm içeriklerine erişebilmek için sizden premium sürümü satın almanızı isteyecektir.

Not: Sitemizde kurulumunu tarif ettiğimiz uygulamaların Petra TV ile herhangi bir ilişkisi bulunmayıp cihazınızdan Petra TV kanal listesine erişebilmenizi sağlayan aracı uygulamalardır.