setiptvlogo

SET IPTV Kurulum Rehberi

SET IPTV kurulum rehberimiz sayesinde LG, Samsung vb. Smart TV’lerin yanı sıra Android TV OS/Google TV OS sistemine sahip aygıtlarınız için Set iptv nasıl kurulur gibi sorularınıza cevap bulup kolayca set iptv kurulumu yapabileceksiniz.

1. Öncelikle cihazınızın uygulama mağazasından SET IPTV’yi indirin. Uygulamaya girdiğnizde karşınıza çıkacak 12 haneli mac kodunuzu bir yere not edin.

2. Şimdi TV’nize uzaktan bağlanarak Petra TV tarafından size sağlanan m3u uzantılı linkinizi TV’nize yükleme aşamasına geçin.

3. Aşağıdaki resimde olduğu gibi bir ekranla karşılaşacağız.

setiptv1

4. Görmüş olduğumuz bu mac kodunu büyük, küçük harflere ve iki noktalara dikkat ederek eksiksiz ve hatasız bir şekilde not edelim.

5. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan BURAYA TIKLAYIN 

6. Giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki görsele benzxer bir ekran çıkacaktır.

setiptv2

7. İlk olarak TV MAC yazan kısıma TV’nizden almış olduğunuz 12 haneli mac kodunu eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazın.

8. M3U URL’si yazan kısma Petra TV tarafından size sağlanan m3u uzantılı linkinizi girin.

9. Daha sonra “sıfırla” seçeneğine tıklayıp cihaza yüklü farklı bir liste mevcutsa silin.

10. Sayfanın en altında “Ben robot değilim” veya “I’m not a robot” seçeneğini işaretleyin.

11. Son olarak sağ üst köşede bulunan “Gönder” veya “Send” seçeneğine tıkladıktan sonra Petra TV kanal listesine cihazınızdan erişebilirsiniz.

Uyarı: Set IPTV ücretli bir uygulamadır, belli bir süre deneme sürümünü kullandıktan sonra sizden tam sürümü satın almanızı isteyecektir

Not: Sitemizde kurulumunu tarif ettiğimiz uygulamaların Petra TV ile herhangi bir ilişkisi bulunmayıp cihazınızdan Petra TV kanal listesine erişebilmenizi sağlayan aracı uygulamalardır.