royalgorsel

1. Öncelikle cihazınızın uygulama mağazasından ROYAL IPTV uygulamasını indirin. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra gerekli olan ROYALIPTV uygulamasının MAC kodudur. Bu kod xx:xx:xx:xx:xx:xx gibi 12 haneli bir koda olacaktır. Bu kodu herhangi bir yere not edin.

2. Kanal listenizi yükleyebilmek için bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan BURAYA TIKLAYIN 

3. Bu bağlantıya gittiğinizde liste yükleme sayfası açılacaktır, sonra aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

royal1

4. Öncelikle daha önce yükleme yapılmışsa sayfanın en altında, sol alt kısımda “MAC or ID” başlığı altına mac adresinizi yazarak “Delete Playlist”e tıklayıp eski listeyi silin.

5. Sonrasında 1 numara ile gösterilen kısma tekrar mac adresinizi yazın.

6. 2 numara ile gösterilen “playlist url” alanına Petra TV tarafından size sağlanan m3u uzantılı kanal listesi linkinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde girin.

7. Son olarak 3 numara ile gösterilmiş olan “add playlist” butonuna bastıktan sonra Petra TV kanal listesine erişebilirsiniz.

Uyarı: Royal IPTV uygulamasının ilk 7 günlük kullanımı ücretsizdir, sonrasında 5.49€ gibi bir ücret ödemenizi isteyecektir. Cihazınız için uygulamayı bir kere satın aldığınızda tek cihaz için ömür boyu kullanım hakkına sahip olursunuz.

Not: Sitemizde kurulumunu tarif ettiğimiz uygulamaların Petra TV ile herhangi bir kâr/zarar ortaklığı bulunmayıp cihazınızdan Petra TV kanal listesine erişebilmenizi sağlayan aracı uygulamalardır.