netiptvlogo

Net IPTV Kurulumu

Net IPTV kurulum rehberi ile LG, Samsung vb. Smart TV ve Android TV OS/Google TV OS işletim sistemine sahip TV’leriniz için netiptv kurulum sorularınıza cevap bulup cihazınıza kolayca net iptv kurabileceksiniz.

1. Cihazınızın uygulama mağazasından Net IPTV uygulamasını indirin.

2. Cihazınızdan NET IPTV uygulamasına girip orada karşınıza çıkacak 12 haneli mac kodunu bir yere not edin.

3. Daha sonra bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan BURAYA TIKLAYIN karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir ekran çıkacaktır.

netiptv1

4. Tüm MU3’YU/URL’Yİ SİL başlığı altında “Mac/APP Kimliği” yazan kısma demin not ettiğiniz 12 haneli MAC kodunu eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazın, hepsini sil seçeneğine tıkladıktan sonra cihazınızda önceden yüklü listeler silinmiş olacak.

5. M3U/URL YÜKLE başlığı altında “Mac/APP Kimliği” yazan kısma 12 haneli mac kodunuzu yazdıktan sonra “liste ekle” seçeneğine tıklayın, karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa çıkacaktır.

netiptv2

6. Liste 1 kutucuğuna Petra TV tarafından size sağlanan m3u linkinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde girdikten sonra “liste ekle” butonuna tıklayın, karşınıza “başarılı” uyarısı çıktığında kanal listeniz uygulamaya yüklenmiş olacaktır.

7. Cihazınızı tekrardan başlattıktan sonra uygulamaya girerek Petra TV kanal listesine erişebilirsiniz.

Uyarı: Net IPTV ücretli bir uygulamadır, belli bir süre deneme sürümünü kullandıktan sonra sizden tam sürümü satın almanızı isteyecektir

Not: Sitemizde kurulumunu tarif ettiğimiz uygulamaların Petra TV ile herhangi bir ilişkisi bulunmayıp cihazınızdan Petra TV kanal listesine erişebilmenizi sağlayan aracı uygulamalardır.