smarterslogo

IPTV Smarters Pro (Smarters Player Lite) Kurulum Rehberi

IPTV Smarters Pro (Smarters Player Lite) uygulaması, cihazınızdan Petra TV kanal listesini oynatabileceğiniz bir uygulamadır. Bu rehberimizle Android, iPhone, iPad, PC/MAC, Android TV OS/Google TV OS işletim sistemli cihazlar ve aynı zamanda Fire Stick ve benzeri iptv box cihazlarınız için IPTV Smarters kurmayı öğreneceksiniz. Rehberimizi okuduktan sonra aygıtlarınıza kolayca IPTV Smarters Pro (Smarters Player Lite) kurabilirsiniz.

1. Öncelikle cihazınızın uygulama mağazasından IPTV Smarters uygulamasını indirin.

2. IPTV Smarters uygulamasını açın, karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır, sol altta bulunan “Xtream Kodları API’sı ile giriş yapın” seçeneğini seçin.

smarters

3. Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır, Petra TV tarafından sağlanan üyelik bilgilerinizle istenen yerleri doldurun.

Smarters2

4. Tüm bu bilgileri eksiksiz ve hatasız girip “kullanıcı ekle” dedikten sonra cihazınızdan Petra TV kanal listesine erişebilirsiniz. Bazı cihazlarda pin bilgisi isteyebilir “skip” seçeneğine tıklayarak geçebilirsiniz.

Not: Sitemizde kurulumunu tarif ettiğimiz uygulamaların Petra TV ile herhangi bir ilişkisi bulunmayıp cihazınızdan Petra TV kanal listesine erişebilmenizi sağlayan aracı uygulamalardır.