bayiptvlogo

Bay IPTV Nasıl Kurulur?

 

Bay IPTV kurulum rehberi ile LG, Samsung, Android TV/Google TV ve destekleyen diğer tüm cihazlarda Petra TV kalitesine erişebilirsiniz.

1. Cihazınızın uygulama mağazasından Bay IPTV uygulamasını indirin.

2. Uygulamayı açtığınızda karşınıza cihazınızın MAC adresi çıkacaktır, bunu bir yere not edin.

3. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan BU ADRESE girin, karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir ekran çıkacaktır.

bayiptv1

4. Karşınıza çıkan ekranda “reset my playlist” alanına demin not ettiğiniz mac adresinizi yazıp “reset” seçeneğine tıkladığınızda cihazınızda önceden yüklü listeler silinecektir.

5. Manage MAC & Playlist alanına gelip “playlist name” kısmına Petra TV, “MAC” kısmına demin not ettiğiniz MAC adresinizi, “m3u URL” kısmına ise Petra TV tarafından size sağlanan m3u URL adresinizi girin. Tüm bilgileri eksiksiz ve hatasız şekilde girdikten sonra “envoyer” seçeneğine tıklayın, uygulamayı yeniden başlattığınızda Petra TV kanal listesi cihazınıza yüklenmiş olacaktır.

Uyarı: Bay IPTV ücretli bir uygulamadır, belli bir süre deneme sürümünü kullandıktan sonra sizden tam sürümü satın almanızı isteyecektir

Not: Sitemizde kurulumunu tarif ettiğimiz uygulamaların Petra TV ile herhangi bir ilişkisi bulunmayıp cihazınızdan Petra TV kanal listesine erişebilmenizi sağlayan aracı uygulamalardır.